НОВИНИ

16.04.2009 | НАТО оголосила про проведення багатонаціональних навчань у Грузії
За матеріалами - УНІАН

Багатонаціональні навчання НАТО Cooperative Longbow 09/Cooperative Lancer 09 відбудуться з 6 травня по 1 червня в Грузії, повідомила в середу прес-служба Північноатлантичного Альянсу.


Як наголошується в прес-релізі, планування цих навчань почалося ще навесні 2008 року, а їх метою є поліпшення взаємодії між НАТО і країнами-партнерами цієї військово-політичної організації в рамках програми "Партнерство заради миру".


У маневрах візьмуть участь 19 країн - Албанія, Вірменія, Азербайджан, Боснія і Герцеговина, Канада, Хорватія, Чехія, Грузія, Греція, Угорщина, Казахстан, Молдова, Сербія, Іспанія, Македонія, Туреччина, ОАЕ, Велика Британія і США.


Згідно з повідомленням прес-служби НАТО, етап навчань під назвою Cooperative Longbow 09 буде командно-штабними вправами з поліпшення взаємодії при проведенні на рівні багатонаціональних бригад антикризових операцій під егідою НАТО і під мандатом ООН.


Перший етап навчань пройде в Тбілісі. При цьому близько 1300 військових з країн НАТО і держав-партнерів Альянсу перебуватимуть на грузинській військовій базі у Вазіані.


Другим етапом навчань стануть військово-польові маневри на рівні батальйонів, які проходитимуть на базі у Вазіані з 18 травня по 1 червня, зазначено в прес-релізі.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект