НОВИНИ

15.04.2009 | Росія програла інформаційну війну в Європі під час "газового конфлікту" - заступник голови Держдуми
Джерело - УКРІНФОРМ

Росія програла інформаційну війну в Європі під час "газового конфлікту" 2009 року з Україною. Про це на парламентських слуханнях у Держдумі на тему: "Законодавчі аспекти інформаційного забезпечення національних інтересів Росії на міжнародній арені" заявив заступник голови Держдуми Валерій Язєв.


"Громадська думка в Європі за два тижні "газової війни" помінялася на протилежну. Якщо 2-3 січня вину покладали на Україну, 7-8 січня громадську думку було змінено - провина покладалася приблизно однакова на Росію й Україну, але коли після 8 січня почали мерзнути Балкани, однозначно провину Європа переклала на Росію", - сказав В. Язєв.


Він визнав, що за останній час інформаційна складова стала більш вагомою у питанні забезпечення національної безпеки Росії. "Завоювання інформаційної переваги стало обов'язковою умовою забезпечення перемоги у будь-якій боротьбі - військовій, політичній", - сказав В. Язєв.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 267. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект