НОВИНИ

14.04.2009 | У Харкові відкривається Весняна академія НАТО
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

У вівторок уперше в Харкові відкривається Весняна академія НАТО. Дводенний захід проведе Інформаційний центр євроатлантичного співробітництва, який відкрили на базі Харківського економіко-правового університету. 


У центрі використовуватимуть інноваційні шляхи  надання інформації про НАТО, сказав в інтерв'ю  «Німецькій хвилі» керівник проектів Харківської обласної молодіжної громадської організації «Освічена ініціатива» Роман Атрощенко.


«Головна проблема не в тому, що інформації немає, — вона є! Лише люди не хочуть її сприймати... Це можуть бути стереотипи, міфи щодо НАТО. І все це треба подолати. Як подолати - це наше завдання на наступні декілька років, я вважаю», - каже Атрощенко. В інформаційному центрі євроатлантичного співробітництва у Харкові висловлюють готовність до діалогу з усіма охочими та запрошують до дискусії  і тих, хто налаштований проти НАТО. За словами Атрощенка, досвід доводить, якщо учасники обговорення не зриваються на лайку та образи, то немає такого запитання щодо альянсу, на яке не можна було б відповісти.


Дводенна Весняна академія в Харкові називається «Відносини Україна-НАТО: сучасна співпраця та можливе членство». Плануються виступи представників країн-членів альянсу, а також Росії та Грузії. Від України до участі в обговореннях запрошені науковці, аспіранти та студенти не лише Харківщини, але й Полтавської, Черкаської, Сумської та Луганської областей.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 8921. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект