НОВИНИ

14.04.2009 | Опозиція у Грузії шукає нову тактику
Джерело - Українська служба ВВС

Тисячі прихильників грузинської опозиції перебувають під президентським палацом Міхаїла Саакашвілі з вимогою його відставки.Вони перемістилися туди з під приміщення парламенту, де протести тривали попередні 5 днів. Президент Саакашвілі заявив, що протести спонсорують російські олігархи.


 


Як повідомляє кореспондент ВВС у Тбілісі Том Еслемонт кількість демонстрантів зменшується і опозиція шукає шляхи посилення своєї кампанії:


 
"П’ятий день масових протестів у Тбілісі зібрав близько 20 тисяч прихильників після короткої перерви у неділю. Демонстранти заблокували головні вулиці столиці, слухали з десяток партійних лідерів і пройшли маршем до президентської адміністрації.


Головна вимога - відставка Міхаїла Саакашвілі. Проте, із зменшенням кількості своїх прихильників опозиціонери не певні як переконати президента та решту країни. Ідеї провадити діалог з президентом Саакшвілі та поширити акції протесту на регіони наразі відкладені.


Багато критиків Міхаїла Саакашвілі покладають на нього відповідальність за фіаско у війні з Росією, але водночас не бачать йому альтернативи. Наслідки поразки у війні є головною причиною протестів проти президента, але й водночас обставиною, яка утримує дедалі більше грузинів від подальших вуличних протестів.


Мало хто воліє бачити дестабілізацію в Грузії лише після 8 місяців по війні, яку усі так добре пам’ятають".


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект