НОВИНИ

13.04.2009 | Президент проведе нараду з представниками уряду, ВР, МВФ та Світового банку
Джерело - УКРІНФОРМ

Президент України Віктор Ющенко сьогодні, 13 квітня, о 13.30 головуватиме на нараді за участю представників уряду, керівництва Верховної Ради, Національного банку, членів фракції Партії регіонів, представників Міжнародного валютного фонду та Світового банку.На нараду запрошені Голова Верховної Ради Володимир Литвин, Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, керівник фракції Партії регіонів Віктор Янукович, голова Місії Міжнародного валютного фонду в Україні Джейла Пазарбазіоглу, директор Світового банку по Україні Мартін Райзер і голова НБУ Володимир Стельмах.


Окрім того, у заході мають взяти участь перший заступник глави Секретаріату Президента - Представник Глави держави у Кабінеті Міністрів Олександр Шлапак, заступник глави СП Андрій Гончарук, Голова парламентського Комітету з питань фінансів і банківської діяльності Микола Азаров, а також перший заступник міністра економіки Анатолій Максюта та перший заступник міністра фінансів України Ігор Уманський.


Як повідомляв УКРІНФОРМ, після повернення Президента України Віктора Ющенка з Азербайджану в аеропорту "Бориспіль" відбулася зустріч Глави держави з головою місії МВФ в Україні Джейлою Пазарбазіоглу.


На початку розмови Президент поцікавився результатами переговорного дня місії Фонду в Україні.


Учасники зустрічі обговорили ситуацію з відновленням роботи МВФ в Україні - зокрема йшлося про зміни до Державного бюджету-2009, збалансування бюджету НАК "Нафтогаз України", пенсійну реформу.


Сторони також обговорили питання рекапіталізації банків і подальші умови співпраці з МВФ за програмою "стенд-бай".


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 5989. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект