НОВИНИ

13.04.2009 | Президент США Барак Обама просить Конгрес виділити додатково 83,4 млрд доларів для ведення військових операцій в Іраку та Афганістані
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Американський Конгрес має виділити додаткові кошти для ведення військових операцій в Іраку та Афганістані. З таким проханням до законодавців звернувся президент США Барак Обама.


Свої аргументи глава держави виклав у листі до спікера Палати представників Ненсі Пелосі. За оцінками адміністрації, оборонне відомство потребує 83,4 млрд доларів США для підтримки безпеки в регіоні та продовження своєї місії.


"Рух "Талібан" відроджується і "Аль-каїда" загрожує Америці зі своїх безпечних схованок вздовж афгано-пакистанського кордрну", йдеться у зверненні. Глава Білого дому наголосив, що стабільність і безпека в регіоні залежить від того, наскільки відповідальними будуть чільники держав щодо своїх зобов'язань. За його словами, зазначена сума включає в себе кошти, необхідні для "створення політичної та економічної стабільності в постконфліктних зонах", а також - підтримки інфраструктури цих країн.


Додаткові кошти, за якими адміністрація звертається до Конгресу, частково будуть витрачені на забезпечення дипломатичної діяльності представників Сполучених Штатів Америки в Іраку, Афганістані та Пакистані. "Ми повинні використати усі елементи нашого впливу - економіку, дипломатію та армію, аби протистояти загрозам власній безпеці", - переконаний Барак Обама.


З вересня 2001 року американський Конгрес схвалив 17 законопроектів щодо додаткових витрат на вення двох війн, загальною сумою на 822 млрд доларів США.


Діючий глава Білого дому закликає припинити цю неприйнятну практику і надалі включати усі потреби оборонного відомства до федерального бюджету, аби "мати правдиву, більш точну картину урядових витрат".


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7238. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект