НОВИНИ

13.04.2009 | Уряд Дональда Туска відзначатиме 500 днів перебування при владі у Польщі
Джерело - УКРІНФОРМ

Уряд Дональда Туска перші 500 днів власного перебування при владі відзначатиме широким інформуванням громадськості Польщі про власні здобутки для добробуту країни. У рамках цієї події парламентарії проурядової партії "Громадянська платформа" (РО) планують провести по всій території країни символічну акцію "500 зустрічей на 500 днів врядування".Сенатор РО Мачєй Грубський повідомив, що перші зустрічі цього циклу розпочнуться відразу після завершення Великодніх свят в РП з міста Лодзь (центральна частина країни). "Хочемо поінформувати про власні успіхи, а також відповісти на питання чи сумніви людей",- зазначив він. Політик висловив сподівання, що під час зустрічей підніматимуться питання не лише "великої політики", а й регіональних проблем.


Партія Д.Туска перемогла на дострокових парламентських виборах у кінці жовтня 2007 року. Після цього у парламенті було створено коаліцію партій "Громадянської платформи" та Польської селянської партії (PSL). Уряд Д.Туска офіційно почав виконувати свої обов'язки відповідно до указу президента Польщі Лєха Качиньського від 16 листопада 2007 року.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7770. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект