НОВИНИ

09.04.2009 | Офіційний Бухарест відповів Кишиневу на закиди щодо втручання Румунії у внутрішні справи РМ
Джерело - УКРІНФОРМ

Офіційний Бухарест категорично відкидає звинувачення президента Молдови Володимира Вороніна щодо втручання Румунії у внутрішні справи РМ. Про це йдеться в оприлюдненому офіційному повідомленні міністерства закордонних справ Румунії.


 У документі, зокрема, говориться: румунська сторона вважає неприпустимим, що "влада в Кишиневі переносить відповідальність за внутрішні проблеми в Республіці Молдова на Румунію та румунських громадян". "Румунія постійно підтримувала незалежність, суверенітет і територіальну цілісність Республіки Молдова та продовжуватиме мати європейський погляд на двосторонні відносини із сусідньою країною", - підкреслюється в заяві.


Водночас, у Бухаресті відзначають, що румунська сторона "й надалі підтримуватиме наближення Республіки Молдова до Європейського Союзу", включно через проекти із залученням молоді, а також інших європейських програм, призначених для громадян РМ.


У повідомленні МЗС також підкреслюється, що "Румунія не застосовуватиме подібних кроків до представників Посольства Республіки Молдова в Бухаресті та збереже існуючу систему видачі віз для молдавських громадян".


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект