НОВИНИ

08.04.2009 | Саакашвілі з оптимізмом оцінює шанси Грузії на вступ у НАТО
За матеріалами - Korespondent.net

Президент Грузії Михайло Саакашвілі на підставі рішень 60-го саміту НАТО і заяв провідних західних політиків прийшов до висновку, що дорога в НАТО для Грузії відкрита.
"Останнє рішення саміту НАТО в Страсбурзі, заяви президента США Барака Обами, нового і колишнього генсеків Альянсу дають нам серйозні підстави для оптимізму", - заявив лідер Грузії у вівторок, 7 квітня, на зустрічі в Тбілісі з президентом Парламентської асамблеї (ПА) НАТО Джоном Танером.


"Якщо раніше головним питанням було те, чи отримає Грузія ПДЧ (план дій щодо членства в НАТО), то сьогодні зафіксовано, що шлях Грузії в НАТО проходить не через ПДЧ, а через роботу комісії Грузія-НАТО і через щорічний звіт, який робить ця комісія", - заявив Саакашвілі.


"Це означає, що незважаючи на війну і пропаганду, яка спрямована проти нас, для Грузії знову відкрита дорога до Північноатлантичного Альянсу", - вважає грузинський президент.


Саакашвілі зазначив, що членство в Альянсі - "це дорога до стабільності, до захищеності Грузії і всього регіону і забезпечення економічного майбутнього".


Він також подякував США за готовність надати Грузії підтримку у створенні "армії досконалого іншого рівня", що, на його думку, "піде на користь не тільки Грузії, але й усім її союзникам".


Нагадаємо, на днях президент Росії Дмитро Медведєв закликав НАТО не загострювати відносини з сусідами і думати про наслідки перед прийомом до альянсу нових членів.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект