НОВИНИ

08.04.2009 | МЗС: Україна отримає гроші в рамках ”Східного партнерства”
Джерело - УНІАН "Новини ЄС", Радіо “Свобода”

Заступник міністра закордонних справ України Костянтин ЄЛИСЄЄВ вважає, що в рамках “Східного партнерства” Україна зможе отримати стільки грошей, на скільки представить проектів.


Про це він заявив вчора у Празі в інтерв’ю радіо “Свобода”.


“Ми дійшли єдиної точки зору, що передусім має йти конкретний проект, а під цей проект буде європейська сторона виділяти кошти. Ці кошти можуть виділятися з різних джерел, і сьогодні про це нам сказали, як безпосередньо з бюджету Європейської Комісії, або з так званого добровільного фонду, з якого будуть перераховувати кошти на конкретні проекти потенційні країни-донори”, - сказав К.ЄЛІСЄЄВ, якій брав участь у Празі у підготовці самміту “Східного партнерства”, запланованого на 7 травня.


Він також зазначив, що серед країн-донорів, які можуть фінансувати окремі проекти, можуть також бути країни, що не є членами ЄС, наприклад, США чи Японія.


Як повідомляв УНІАН, 20 березня Європейська Рада (самміт голів держав та урядів країн-членів ЄС – УНІАН) остаточно затвердила програму “Східне партнерство”, спрямовану на посилення відносин з країнами-східними сусідами ЄС. Загалом на реалізацію програми на період з 2009 по 2013 роки виділено 600 млн. євро для всіх шести країн, що підпадуть під дію цієї програми: Азербайджан, Білорусь, Вірменію, Грузію, Молдову та Україну.

| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 3227. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект