НОВИНИ

08.04.2009 | Президент Польщі прибув з неочікуваним візитом до Афганістану
Джерело - УКРІНФОРМ

Президент Польщі Лех Качинський сьогодні прибув з несподіваним візитом до Афганістану. Він провів переговори з президентом ІРА Хамідом Карзаєм, а також відвідає польський контингент, який дислокується у провінції Газні.У розмові з афганським лідером Л.Качиньський підтвердив інформацію про збільшення польського військового контингенту РП в країні. Він також повідомив, що Варшава збільшить гуманітарну допомогу Кабулу. У свою чергу, афганський лідер подякував президенту РП за польську присутність у країні.


Глави обох держав обговорили результати нещодавнього саміту НАТО у Страсбурзі-Кілі, де прийнято нову стратегію дій в Афганістані. "Вірю, що Афганістан досягне успіху, і це буде успіх НАТО", - заявив президент після зустрічі з Х.Карзаєм.


Як повідомляв УКРІНФОРМ, у березні уряд РП звернувся до президента країни з пропозицією збільшити національний контингент в Афганістані з 1,6 тис. до 2 тис. осіб. Крім того, у Польщі планується створити стратегічний резерв чисельністю 200 військовослужбовців, які будуть готові до негайного перекидання в ІРА. Це рішення мотивується зростанням активності бойовиків "Аль-Каїди" у весняний період, а також організацією безпеки проведення президентських виборів в Афганістані в серпні цього року.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект