НОВИНИ

08.04.2009 | Членство Хорватії в НАТО є інструментом гарантування безпечного і стабільного політичного та економічного розвитку країни - Стєпан Месич
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Членство в НАТО є не ціллю, а інструментом гарантування безпечного і стабільного політичного та економічного розвитку Республіки Хорватія, досягнення благополуччя та безпеки для всіх громадян. Про це сьогодні заявив Президент Хорватії Стєпан Месич у Загребі, де відбулася урочиста церемонія підняття над будинком Міністерства оборони РХ прапору НАТО у зв'язку з вступом Республіки Хорватія до Північно-Атлантичного Альянсу.


Участь в церемонії також взяли Прем'єр-міністр країни Іво Санадер, глава Сабору (парламенту) Лука Бебич, члени хорватського уряду, керівництво Міністерства оборони, а також представники дипломатичного корпусу, акредитованого в хорватській столиці. Як повідомили УКРІНФОРМу у прес-службі МЗС України, Посол України в Республіці Хорватія Маркіян Лубківський у рамках урочистої церемонії мав коротку розмову з Прем'єр-міністром Іво Санадером, передавши вітання з вступом до НАТО від Президента і Прем'єр-міністра України.


Звертаючись до присутніх, С.Месич наголосив, що вступ Хорватії до Альянсу відбувся напередодні історичного "60-річного" ювілею НАТО. Відтепер Хорватія матиме честь брати участь в ухваленні рішень, які ознаменують подальше майбутнє та діяльність Альянсу. Він також закликав використати членство в НАТО таким чином, щоб не завдати збитків іншим. Використаймо цю перевагу - давайте посилимо нашу власну безпеку, але також зробимо внесок у зміцнення та збереження миру, стабільності та безпеки інших, наголосив С.Месич.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект