НОВИНИ

08.04.2009 | Чорний список «податкових оаз» ліквідовано
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Останні «податкові оази» з чорного списку Організації економічного співробітництва і розвитку оголосили згоду дотримуватися у майбутньому світових стандартів і надавати відповідну інформацію про неплатників податків.Коста-Ріка, Малайзія, Філіппіни та Уругвай були останніми у списку

Як повідомив у вівторок Генеральний секретар Організації економічного співробітництва і розвитку Анхель Гурія, останні чотири країни, які ще значилися у чорному списку «податкових оаз» ОЕСР, нарешті, можна викреслити. Коста-Ріка, Уругвай, Малайзія та Філіппіни погодилися на міжнародну інформаційну співпрацю з питань податкових злочинів.


«Білий», «сірий» і чорний» списки


Нещодавно Організація економічного співробітництва і розвитку на вимогу країн «великої двадцятки» оприлюднила «чорний», «сірий» і «білий» списки країн, залежно від їхньої готовності до співпраці у податкових питаннях. «Чорний» список включав країни, які відмовлялися розголошувати банківську таємницю попри підозру в ухилянні від сплати податків. До «сірого» списку входять країни, які вже висловили готовність співпрацювати, але ще не підписали відповідну угоду з ОЕСР. Серед них, зокрема, Австрія, Бельгія, Люксембург, Швейцарія та Ліхтенштейн. 


 Таким чином зроблено ще один важливий крок у досягненні мети, яку поставили перед собою країни «великої двадцятки» на саміті у Лондоні - усунути «податкові оази» і надати банківській таємниці нового значення.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7999. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект