НОВИНИ

08.04.2009 | Світовий Банк удвічі погіршує прогнози Україні
Джерело - Українська служба ВВС

Світовий банк удвічі погіршив свої прогнози для української економіки. Місія Міжнародного Валютного Фонду, яка опікується виділенням Україні антикризового кредиту, може повернутися до Києва вже цього четверга.
Світовий Банк


Світовий банк удвічі погіршив свої прогнози для української економіки. Якщо раніше його аналітики говорили про чотиривідсоткове падіння ВВП, то нині збільшили його глибину до 9%. Втім не виключають ще гірших показників, якщо влада України не вдасться до, як сказано в заяві Світового Банку, адекватних дій для виправлення ситуації. Невелике повільне зростання української економіки аналітики очікують не раніше, ніж наступного року. Сама ж Україна сподівається на зростання вже цього року.


В бюджеті, який попри рекомендації Міжнародного валютного фонду, правляча коаліція досі не скоригувала, закладено майже піввідсотковий ріст ВВП та чималий бюджетний дефіцит. Завелика різниця між доходами та витратами бюджету є однією з причин зволікання Міжнародного Валютного Фонду з наданням Україні другої порції 16-мільярдного кредиту. Очікується, що місія МВФ повернеться до Києва цього четверга, аби продовжити переговори з українським урядом.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект