НОВИНИ

06.04.2009 | Рада Безпеки ООН не узгодила відповідь КНДР
Джерело - Українська служба ВВС

Рада Безпеки ООН завершила надзвичайну зустріч, не узгодивши негайної відповіді на запуск Північною Кореєю ракети далекого радіусу дії.Президент Ради Клод Еллер сказав, що члени продовжать обговорення. Президент Обама засудив той запуск, його також різко скритикували Британія та Франція.


Але двоє інших постійних членів Ради Безпеки - Росія та Китай - закликали до стриманості. Посланець Китаю до ООН Чжанг Єсуй закликав до спокою


"Ми взяли до уваги запуск ракети Північною Кореєю і ми також взяли до уваги занепокоєння, висловлене певними країнами. Гадаю, що це дуже відповідальний момент. Наша позиція така: всі країни повинні продемонструвати стриманість і наразі не вдаватись до кроків, які можуть призвести до підвищеної напруженості."


Північна Корея сказала, що ракета вивела на орбіту супутник, але Сполучені Штати та Південна Корея твердять, що головною метою запуску було випробування ракетної технології.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект