НОВИНИ

31.03.2009 | ООН сликала конференцію з відбудови Афганістану
Джерело - Українська служба ВВС

Делегати з понад 70-ти країн обговорюватимуть сьогодні відбудову Афганістану кілька днів по тому, як президент Обама оприлюднив великі зміни в американській політиці стосовно того регіону.Об'єднані Нації скликали одноденну конференцію в Гаазі на тлі поширеного занепокоєння браком поступу з часу очолюваного американцями вторгення в Афганістан у 2001-му році.


ООН шукає ширшої підтримки і намагається залучити до процесу реконструкції Афганістану не лише західні країни, які надіслали в ту країну свої контингенти.


Тоді як із часу очолюваного американцями вторнення до Афганістану минуло вісім років, нову стратегію США вперше піддаватимуть міжнародному вивченню в Гаазі.


Президент Обама хоче, щоб разом з афганцями працювало більше військових і цивільних із залученням країн-сусідів, включно з Іраном.


Новій стратегії передував період посилення війни з Талібаном, перемога у якій здається віддаленішою, ніж будь-коли.


Ця конференція не вимагатиме додаткових грошей, вона закликатиме до більшої підтримки ідеї відбудови Афганістану і не лише від тих західних країн, які надіслали туди свої контингенти.


Найбільшим викликом для нової ініціативи є те, що сусіди Афганістану - Іран, Китай, країни Центральної Азії, Індія і Пакистан не мають узгодженої думки про те, як досягти стабільності в Афганістані і чи варто взагалі допомагати.


Політики в Америці й ООН погоджуються, що з 2001-го були зроблені помилки, але не поки що не можуть домовитися про те, як поліпшити ситуацію.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 8456. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект