НОВИНИ

30.03.2009 | Україна візьме участь у Міжнародній конференції з питань безпекової ситуації в Афганістані
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Тимчасово виконуючий обов'язки міністра закордонних справ України Володимир Хандогій візьме участь у Міжнародній конференції "Всеохоплююча стратегія в регіональному контексті", що відбудеться 31 березня в Гаазі (Нідерланди). Про це повідомив на брифінгу в МЗС речник міністерства Василь Кирилич.


У ході міжнародної конференції буде здійснено всеохоплюючий аналіз сучасної політичної безпекової ситуації в Афганістані, а також стану залучення необхідної країні допомоги з боку міжнародного співтовариства.


З огляду на проведення у 2009 році виборів президента Афганістану, а у 2010 - парламенту країни, окрему увагу буде приділено стратегії розбудови майбутнього країни.


Запрошення України на конференцію є свідченням визнання міжнародною спільнотою внеску нашої держави в зусилля зі стабілізації ситуації в Афганістані, підкреслив Василь Кирилич. Він нагадав, що наразі в Афганістані перебуває 10 українських громадян, які є військовими медиками та інженерами.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 951. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект