НОВИНИ

30.03.2009 | Комісар ЄС закликала Раду відкласти розбіжності
Джерело - Українська служба ВВС

Комісар ЄС із зовнішніх відносин Беніта Ферреро-Вальднер у статті до «Дзеркала Тижня» закликала Верховну Раду відкласти політичні розбіжності й ухвалити пакет антикризових законів, що є передумовою надання Україні другого траншу кредиту МВФ.Пані Ферреро-Вальднер зауважує, що аби Україна отримала обіцяні їй гроші вона має цілковито втілити ключові реформи, рекомендовані МВФ.


Комісар ЄС називає «непопулярне» законодавство про збалансування пенсійного фонду, підвищення акцизних зборів та реструктуризацію Нафтогазу «ключем до майбутнього оновлення». Вона твердить, що такі заходи створять умови для повернення економічного зростання, збалансованих бюджетів у майбутньому та до впевненості інвесторів.


Пані Ферреро-Вальднер також закликала парламент скасувати 13-% надбавку на ввізне мито, що, як вона твердить, спричинило занепокоєння торгівельних партнерів України.


Комісар ЄС закликала депутатів звернути увагу на довготермінову цінність антикризових заходів і відмовитись від короткотермінових політичних інтересів своїх партій.


Пані Ферреро-Вальднер похвалила єдність, продемонстровану президентом та прем’єр-міністром України під час брюссельської інвестиційної конференції, присвяченої модернізації української газотранспортної системи.


До антикризового пакета, який розглядатимуть депутати, входять законопроекти про підвищення акцизних зборів на тютюнові вироби та іншу продукцію, про внесення змін до бюджетів Аграрного фонду та Нафтогазу, а також про зміни до Пенсійного фонду.


Парламент має обговорюти антикризовий пакет 31 березня. Партія регіонів погрожувала, що може блокувати роботу парламенту. У п'ятницю опозиційна Партія регіонів провела протести в кількох містах, які не стали масовими, з вимогою відставки уряду.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7757. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект