НОВИНИ

27.03.2009 | Президент - прихильник безвізового руху
Джерело - ПОЛЬСЬКЕ РАДІО для Закордону

Президент Лєх Качинський є прихильником безвізового руху на східному кордоні, але на даний час неможливо ліквідувати візи для українців та білорусів. Президент Качинський наголосив, що треба зробити все можливе заради мінімалізування коштів віз для поляків з-за східного кордону.


 


Глава Польщі в розмові з радіо Підляшшя ствердив, що зміна політики супроти України була помилкою. Президент нагадав, що попередній уряд звинувачувано у надмірній прихильності стосовно "помаранчевих":


"Візовий режим – це не є слушна справа незалежно від того, що наші українські друзі, як усі люди в світі, мають свої вади. Проте з Білоруссю проблена значно складніша. Поки білоруська влада не вирішить, чого насправді хоче – то нам діяти буде дуже важко. Взагалі, я сам –прихильник безвізового руху, і ми боролися про це навіть під час останнього засідання Ради ЄС – і нам внесли такий запис до документів, але з заміткою, що це в довгостроковому періоді".


Президент Качинський наголосив, що треба зробити все можливе заради мінімалізування коштів віз для поляків з-за східного кордону.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект