НОВИНИ

27.03.2009 | США ще думають, чи віддавати Україні два фрегати
Джерело - УНІАН

Дискусія між Міністерствами оборони США та України щодо можливої передачі українському флоту певних кораблів триває, але поки не ухвалено жодного рішення.


Про це повідомив журналістам у Севастополі Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Вільям ТЕЙЛОР, відповідаючи на запитання, чи можуть США передати Україні кораблі свого виробництва, а напередодні візиту до Севастополя фрегата ВМС США «Клакрінг» (візит розпочався 25 березня - УНІАН) російські ЗМІ приділи йому дуже велику увагу, і чи пов`язаний цей візит саме з такими домовленостями.


За словами дипломата, «цей військовий корабель сьогодні перебуває у Севастополі відповідно до попередньої домовленості, яка була досягнута набагато раніше».


Посол додав, що «українські Військово-морські сили і офіційні представники Військово-морських сил зверталися до США стосовно можливості передачі певних військових кораблів США ВМС України . Це спілкування, ця дискусія між українським Міністерством оборони і нашим Міністерством оборони триває, стосовно цього не ухвалено жодного рішення».


За словами В.ТЕЙЛОРА, «це комплексне, складне питання».


На його думку, «нинішній візит дає можливість представникам українських ВМС побачити корабель, який сьогодні знаходиться у Севастополі, і представники українських ВМС можуть самостійно ухвалювати рішення стосовно того, наскільки слушним є такий задум».


 


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект