НОВИНИ

26.03.2009 | У Софії почала роботу міжнародна конференція з питань оборони і безпеки, присвячена 60-річчю заснування НАТО і 5-річчю вступу Болгарії в Альянс
Джерело - УКРІНФОРМ

У Софії почала роботу міжнародна конференція з питань оборони і безпеки. Цей представницький форум, присвячений 60-річчю заснування НАТО і 5-річчю вступу Болгарії в Альянс, проходить під патронажем Президента РБ Георгія Пирванова.


Засідання відкрив голова парламентської Комісії із зовнішньої політики Болгарії та почесний голова Атлантичного клубу Болгарії Соломон Пасі. Він зазначив, що атлантична ідея в країні пройшла довгий і тернистий шлях. І дуже часто вона протиставлялася загальному європейському майбутньому Болгарії. Тепер навіть завзяті противники Північноатлантичного Альянсу усвідомили, що без вступу в НАТО не відбулося б повернення Болгарії в Європу, не розпочалися б масштабні реформи не тільки в армії, але й у суспільстві та економіці.


У роботі конференції беруть участь керівники міністерств економіки та енергетики, оборони Болгарії, товариства "Болгарська оборонна індустрія", посли і військові аташе, акредитовані у Болгарії, а також інші гості.


Питаннями, які обговорюються на конференції, зацікавилися менеджери понад 50 міжнародних і болгарських фірм оборонної промисловості та підприємств, що виробляють високотехнологічне обладнання.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект