НОВИНИ

26.03.2009 | Для України та Грузії двері НАТО мають залишатися відкритими - канцлер ФРН Ангела Меркель
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Для України та Грузії двері НАТО мають залишатися відкритими. На цьому наголосила сьогодні федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель (ХДС), виступаючи з урядовою заявою в Бундестазі.


 В урядовій заяві стосовно майбутньої стратегії НАТО канцлер ФРН заявила, що нова концепція Альянсу має закріпити "межі сфери впливу" організації. "Я не можу собі уявити глобального НАТО", - сказала вона. За її словами, Альянс і надалі буде сфокусований, перш за все, на безпеку північноатлантичних партнерів. При цьому Меркель привітала заплановане приєднання до НАТО Хорватії та Албанії та висловила сподівання, що в майбутньому стати членом Альянсу зможе і Македонія. "Україна та Грузія також зберігають перпективу вступу", - підкреслила канцлер ФРН.


Ангела Меркель закликала до початку нового етапу у відносинах з РФ. "НАТО хоче бачити Росію як партнера", - наголосила вона. За її словами, НАТО та Росія більше не є ворогами. "Часи "холодної війни" вже давно минули", - підкреслила німецький канцлер.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект