НОВИНИ

26.03.2009 | Схеффер: НАТО потребує Росію, а Росія - НАТО
Джерело - Українська служба ВВС

Виступаючи на спільній прес-конференції з Генсеком НАТО Яаапом де Хоопом Схефером, президент США Барак Обама заявив, що у той час, як США прагнуть покращити стосунки із Росією це не має робитися за рахунок погіршення їхніх зв’язків із трансатлантичним Альянсом.Він також наголосив на праві третіх країн вступати до НАТО за власним бажанням:"Ця адміністрація, моя адміністрація прагне перезавантаження стосунків із Росією , але лише таким чином , як це сумісно із членством у НАТО і сумісно із потребою надіслати чіткий сигнал по всій Європі про те, що ми будемо і надалі дотримуватися засадничої думки - що країни, які прагнуть приєднання до НАТО, мають змогу вступити до НАТО."


У свою чергу Яаап де Хооп Схеффер заявив, що НАТО і Росія потрібні один одному: “Ми маємо багато питань з яких ми не погоджуємося, але НАТО потребує Росію, а Росія потребує НАТО. Відтак, нам слід працювати над проблемами щодо яких ми погоджуємося і не приховувати наші суперечності. Нам слід усвідомити, що ці відносини, на мою думку, можна і слід посилити”.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект