НОВИНИ

25.03.2009 | Українські військові моряки і представники НАТО обмінюються досвідом з питань логістичного забезпечення кораблів
За матеріалами - УКРІНФОРМ "Україна-Євроатлантична інтеграція"

У Севастопольському військово-морському інституті ім. П.С. Нахімова розпочалися консультації робочої групи експертів НАТО з представниками українського флоту.
 

Під час консультацій сторони узагальнять досвід організації матеріально-технічного забезпечення (МТЗ) кораблів у період виконання завдань у Середземному морі та  обговорять перспективи участі українських моряків в операції НАТО «Активні зусилля». Також будуть обговорені питання співпраці, вдосконалення структур МТЗ і участі в операціях у складі міжнародних сил, реформування принципів та процедур логістичного забезпечення підрозділів.


Представники Північноатлантичного Альянсу та українські військовослужбовці проведуть роботу в синдикатах з обговорення можливих логістичних заходів у портах, куди заходитимуть кораблі, що беруть участь в миротворчих операціях, та вимог до держав-партнерів з питань їх логістичного забезпечення в країні перебування.


Візит делегації експертів НАТО завершиться 25 березня.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 1414. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект