НОВИНИ

25.03.2009 | Президент США Барак Обама закликав світових лідерів вжити рішучих та скоординованих кроків для відновлення міжнародної економіки
Джерело - УКРІНФОРМ

Світові лідери мають вжити рішучих, системних та скоординованих кроків для відновлення міжнародної економіки. Про це йдеться у письмовому зверненні президента США Барака Обами, яке було надруковане у більш ніж 30-ти виданнях різних країн.Глава американської держави виклав своє бачення проблеми напередодні саміту "Двадцятки" і висловив сподівання, що зустріч наступного місяця в Лондоні найбільших економік світу "дасть новий поштовх колективним діям". Він закликав керівників цих держав повторити приклад Вашингтона і прийняти пакети заходів зі стимулювання вітчизняних економік, які б забезпечили їх відновлення та зростання.


Американський уряд розуміє, що стан економіки США надзвичайно залежить від ситуації на міжнародних ринках, зазначив президент. Він підкреслив, що наразі жодна країна не може відмежуватися від глобальних тенденцій і вирішити власні проблеми самостійно.


Барак Обама наголосив на необхідності звернути особливу увагу на посилення урядового контролю над діяльністю фінансових інститутів, яка стала головною причиною глобальної рецесії. "Лише скоординовані міжнародні дії можуть допомогти запобігти практиці надмірних безвідповідальних ризиків, яка спричинила цю кризу", - переконаний президент США.


Барак Обама наголосив на необхідності вжити додаткових заходів для надання додаткової допомоги країнам, що розвиваються. "Ми маємо економічні, безпекові та моральні зобов'язання протягти руку допомоги країнам та народам, які ризикують найбільше", - зазначив глава Білого дому. Він попередив, що інакше криза лише поглибитися і відновлення американської та світової економіки може теж затягнутися на роки.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект