НОВИНИ

25.03.2009 | Ізраїль наближається до безвізового режиму з Україною
За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля", Українська правда

Україна та Ізраїль наближаються до запровадження безвізового режиму – ізраїльське Міністерство закордонних справ вже отримало схвалення на початок переговорів із Києвом від більшості профільних відомств.


В Ізраїлі впевнені, що безвізовий режим з Україною не лише полегшить родинні та ділові зв’язки між жителями обох країн, але й пожвавить туризм.


 


За інформацією видання "Haaretz", МЗС Ізраїлю перейшло від декларативних до практичних дій і вже заручилося підтримкою більшості урядових відомств, що необхідно для початку переговорного процесу з українською стороною.


Відповідь ще не надійшла з МВС Ізраїлю, де наразі вивчають пропозиції колег.


Як зазначив у коментарі "Німецькій хвилі" офіційний представник зовнішньополітичного відомства Ізраїлю Ярів Овадья, "у переговорах з Україною є реальний прогрес".


"Ми вже підписали угоду про скасування візового режиму для власників дипломатичних паспортів, на черзі власники службових в’їздних документів", - сказав він.


За інформацією Haaretz, в ізраїльському МЗС сподіваються на скасування віз для деяких категорій громадян, зокрема паломників, вже до вересня.


За "поступову тактику" у введенні безвізового режиму з Ізраїлем виступає і МЗС України, про що заявив заступник міністра закордонних справ Костянтин Єлісєєв.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект