НОВИНИ

24.03.2009 | Економічна політика Білого дому призведе до банкрутства США - сенатор Джадд Грегг
Джерело - УКРІНФОРМ

Політика Білого дому, спрямована на подальше збільшення дефіциту федерального бюджету, призведе до банкрутства Сполучених Штатів Америки. Таке переконання висловив сенатор Джадд Грегг в ефірі телеканалу СNN.Один із найвпливовіших республіканців у Сенаті, член Бюджетного комітету Верхньої конгресової палати різко розкритикував підходи до формування бюджету на наступний фінансовий рік президента США Барака Обами. Д.Грегг вважає, що документ передбачає надмірні витрати, яких не можна допустити за умов глобальної фінансової кризи. "Практичне ж його впровадження означатиме для США банкрутство", - попередив сенатор.


Посилаючись на дані Бюджетного управління американського Конгресу (Congressional Budget Office -CBO), він наголосив, що протягом наступних 5 років зовнішній борг США подвоїться, а за 10 років - збільшиться в 3 рази. "Політика президента США, спрямована позичати, витрачати і позичати ще більше, призведе до того, що борги становитимуть 82% ВВП країни до 2019 року", - заявив Джадд Грегг. За таких умов неможливо буде уникнути значного знецінення американського долара та занепаду вітчизняної економіки, переконаний сенатор.


Як повідомляв раніше УКРІНФОРМ, Барак Обама пропонував сенаторові від Республіканської партії очолити міністерство торгівлі США, однак Джадд Грегг відмовився. Головною причиною такого рішення він назвав значні розбіжності у поглядах з новою адміністрацією, "які неможливо подолати".


Нещодавно глава держави оголосив основні положення федерального бюджету на 2010 фінансовий рік, який має підтримати економіку країни за складних часів глибокої кризи. Він становить 3,6 трлн доларів. Документ передбачає дефіцит в 1,75 трлн доларів США.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект