НОВИНИ

24.03.2009 | США готує нову стратегію щодо Кабула
Джерело - Українська служба ВВС

Президент Барак Обама, промовляючи на телебаченні заявив, що Сполученим Штатам потрібна стратегія виведення війська з Афганістану і повідомив, що його адміністрація готується оприлюднити її."У минулому ми занедбали цю проблему. Та ера завершилася і ми зосередимо свою увагу на цьому питанні. Хоча у такому складному випадку важко обіцяти якийсь графік, чи гарантований успіх, я можу гарантувати, що наша адміністрація зробить усе для досягнення успіху," - заявив Барак Обама.


Американський президент визнав, що самої лише військової сили не вистачить, аби досягти цілей в Афганістані, поміж яких - подолання Талібану.


Він сказав, що потрібно зробити кроки задля зміцнення афганської економіки та вдосконалення дипломатичних зусиль у Пакистані.


Заяви президента пролунали навздогін тим, що їх зробив у інтерв'ю Бі-Бі-Сі спеціальний посланець США в Афганістані й Пакистані Річард Холбрук.


Він сказав, що американська політика в тих двох країнах відтепер буде взаємозалежна, і що позиції Талібану в племенних регіонах Пакистану, розташованих уздовж афганського кордону, є проблемою номер один для Афганістану.


Війська НАТО в Афганістані| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7220. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект