НОВИНИ

20.03.2009 | Війська НАТО знищили в Афганістані 30 бойовиків Талібану
Джерело - Korespondent

Під час операції Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані у четвер, 19 березня, знищено, щонайменше, 30 бойовиків руху Талібан.

Бої спалахнули в провінції Гільменд, де в четвер було убито депутата парламенту Афганістану Дада Мохаммада Хана, відомого своїм негативним ставленням до ісламських фундаменталістів. Відповідальність за теракт взяли на себе таліби.


Як йдеться в заяві, яку поширено в Кабулі американським військовим командуванням, після того, як повстанці атакували спільний патруль афганської армії і ІСАФ, "по противнику нанесено удар із застосуванням авіації".


"Підрозділи афганської національної армії спрямовують свої зусилля на те, щоб позбавити країну від екстремістів, які намагаються дестабілізувати обстановку в республіці і потоптали права афганців на свободу", - зазначається в заяві.


Як повідомлялося 18 березня, Польща має намір у квітні збільшити свій військовий контингент в Афганістані на 400 військовослужбовців, таким чином, загальне число польських солдатів у цій країні складе 2 тисячі осіб.


А в лютому президент США Барак Обама підписав розпорядження про збільшення американського військового контингенту, який дислоковано в Афганістані. За неофіційними даними, в Афганістан буде направлено 17 тисяч осіб.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект