НОВИНИ

20.03.2009 | Майже 50% молодих людей Сумщини підтримують курс України на євроатлантичну інтеграцію
За матеріалами - УКРІНФОРМ "Україна-Євроатлантична інтеграція"

Майже 50% молодих людей Сумщини підтримують курс України на євроатлантичну інтеграцію.


 


Такими є результати проведеного в регіоні соціологічного опитування, які сьогодні були озвучені на нараді в облдержадміністрації, де розглядалися питання реалізації державницької політики щодо євроатлантичної інтеграції.


Населення України повинно асоціювати НАТО, перш за все, з безпекою – і не тільки у військовій сфері, але й у сфері побудови демократичного та стабільного суспільства, зазначив на нараді заступник голови ОДА Олег Медуниця. На його думку, діяльність органів влади у співпраці з громадським сектором повинна забезпечити сприяння виконанню завдань євроатлантичної інтеграції України, створення умов для свідомого самовизначення громадян щодо приєднання України до НАТО.


Учасники наради наголосили, що заходи, які проходять в області, дають непогані результати, проте головною проблемою, з якою доводиться стикатися – це відсутність фінансування на проведення інформаційної кампанії.


В цьому плані своїм досвідом із присутніми поділилася проректор Сумського державного університету Ніна Світайло, яка також є керівником Сумського Центру євроатлантичної інтеграції. За її словами, Центр активно шукає можливості «зовнішнього» фінансування і підтримки.


Як повідомила директор Сумського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування Світлана Варуха, однією із складових діяльності їх установи є постійно діючі семінари, лекції з питань євроатлантичної інтеграції.


За підсумками наради, після детального обговорення проблеми, було випрацювано спільний план дій для об’єктивного інформування населення області про НАТО.


 


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект