НОВИНИ

20.03.2009 | Ющенко провів зустрічі з прем'єр-міністрами Бельгії і Люксембургу
Джерело - УКРІНФОРМ

Президент України Віктор Ющенко в рамках саміту Європейської народної партії в Брюсселі провів зустрічі з прем'єр-міністрами Бельгії і Люксембургу Германом Ван Ромпеєм і Жаном-Клодом Юнкером. Про це повідомила прес-служба Глави держави.


Під час зустрічі з главою бельгійського уряду було обговорено питання розвитку двосторонніх відносин. Насамперед наголошувалося на важливості поглиблення співробітництва в торговельно-економічній та інвестиційній сферах. В.Ющенко відзначив, що Україна надає великого значення ефективній імплементації Дорожньої карти двосторонніх відносин між Україною та Бельгією, їх спільнотами та регіонами на 2009-2010 роки.


Окремої уваги було приділено відносинам Україна - ЄС, зокрема - йшлося про підтримку бельгійською стороною політики європейської інтеграції України. Передусім ідеться про реалізацію ініціативи "Східне партнерство", здійснення зусиль щодо переговорного процесу з укладення угоди про асоціацію з ЄС, а також розвиток діалогу про запровадження безвізового режиму поїздок громадян України до країн ЄС.


Під час зустрічі з прем'єр-міністром Люксембургу співрозмовники обговорили питання двосторонніх відносин, наголосивши на зацікавленості в розширенні торговельно-економічного співробітництва між двома державами. Йшлося також про деякі аспекти політики європейської інтеграції України.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект