НОВИНИ

19.03.2009 | В.Ющенко зустрівся у Брюсселі з Генеральним секретарем Ради ЄС Х.Соланою
За матеріалами - Прес-служби Президента України, УКРІНФОРМ

Президент України Віктор Ющенко у рамках робочого візиту до Королівства Бельгія зустрівся у Брюсселі з Генеральним секретарем Ради ЄС - Верховним представником з питань Спільної зовнішньої та безпекової політики Хав'єром Соланою. 


 


Під час зустрічі було обговорено широке коло питань - від розвитку відносин між Україною та ЄС до міжнародних проблем. Зокрема, було обговорено способи активнішого залучення України до формування загальноєвропейської політики безпеки. Значну увагу сторони приділили протидії фінансово-економічній кризі, у тому числі заходам, яких вживає у цьому напрямку Україна.


Окремо йшлося про завдання енергетичної безпеки і в цьому контексті - про проведення Міжнародної конференції з модернізації газотранспортної системи України, що відбудеться у Брюсселі 23 березня.


Сторони відзначили позитивну динаміку політичних відносин між Україною та ЄС, важливими складовими яких є переговорні процеси з підготовки Угоди про асоціацію і створення зони вільної торгівлі, а також візовий діалог.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект