НОВИНИ

19.03.2009 | Баррозу вимагає, щоб Ющенко і Тимошенко припинили гризтися
За матеріалами - Української правди

Президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу закликає президента Віктора Ющенка і прем’єра Юлію Тимошенко працювати разом під час економічної кризи.


Про це Баррозу розповів після зустрічі з Ющенком.


"Ми знаємо, що економічна та фінансова криза не обійшла Україну і що Україна опинилася перед серйозними економічними та соціальними викликами", - сказав Баррозу.


"Коли одна країна має протистояти таким важким економічним та соціальним викликам, обов'язок всіх відповідальних політиків працювати разом заради їхньої країни", - наголосив він.


Баррозу розповів, що доніс свою думку до Ющенка під час їхньої зустрічі і що таку саму позицію намагатиметься донести й до Тимошенко, коли вона приїде в Брюссель на міжнародну конференцію в понеділок.


Баррозу назвав важливим те, що Україна пішла на поступки вимогам Міжнародного валютного фонду заради отримання другого траншу кредиту.


Водночас сам Ющенко, говорячи про кредит, пообіцяв співпрацювати з МВФ. "Дуже важливо продовжувати співпрацю з МВФ", - сказав він.


"Після того, як ми налагодимо відносини з МВФ, що , я сподіваюся, відбудеться найближчими днями, ми будемо співпрацювати з Європейським інвестиційним банком, Європейським банком реконструкції та розвитку, з Єврокомісією та іншими", - додав він.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект