НОВИНИ

18.03.2009 | Україна може вступити до НАТО без ПДЧ - посли Польщi, Чехiї та Угорщини
Джерело - Сайт "Україна-НАТО" МЗС України

Україна може вступити в НАТО без плану дiй щодо членства в Альянсi, допускають посли Польщi, Чехiї i Угорщини в Українi.


Таку думку вони висловили пiд час прес-клубу в Мiнiстерствi закордонних справ на тему "10 рокiв членства в НАТО: ретроспективний погляд" у вiвторок у Києвi.


"Технiчнi умови - це не основне. Основне - це узгодженiсть мiж полiтичними силами. Якщо будуть докази, що Україна хоче вступити до НАТО, то я думаю, що питання з ПДЧ, або без нього - це другорядне питання", - вважає посол Польщi в Українi Яцек Ключковськи.


На думку посла Угорщини Андраша Баршаня, Україна може вступити до НАТО без ПДЧ, оскiльки важливим є те, наскiльки країна вiдповiдає критерiям Альянсу.


Як приклад посол згадав проблему розмежування державного кордону. "Без стовiдсотково маркiрованого кордону це (вступ в НАТО - IФ) неможливо. I це лише один приклад", - повiдомив посол.


"Це можливо з ПДЧ, або без нього, можливi обидва варiанти", - додав посол Чехiї Ярослав Башта. На його думку, основною умовою прийняття України в НАТО є єдине полiтичне вирiшення країни.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7196. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект