НОВИНИ

16.03.2009 | Польща ініціює зустріч представників країн ЄС, задіяних в операції НАТО в Афганістані
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський виступив з ініціативою зустрічі у Брюсселі керівників зовнішньополітичних відомств країн ЄС, які беруть участь у військовій операції НАТО в Афганістані. Про це сьогодні у Варшаві повідомили дипломатичні джерела.Р.Сікорський планує зустрітися з представниками Франції, Німеччини, Великої Британії, Італії, Нідерландів і чеського головування в ЄС, щоб обговорити з ними актуальні питання проведення цієї операції. Зустріч повинна відбутися напередодні засідання глав зовнішньополітичних відомств країн Євросоюзу у столиці Бельгії.


Те, що усі запрошені на зустріч представники країн ЄС одночасно є членами НАТО, вважається не випадковим, оскільки на квітневому саміті Альянсу оберуть нового Генерального секретаря організації. Одним з головних претендентів на крісло чільника Північноатлантичного альянсу називають Р.Сікорського.


Найвірогіднішим суперником глави польського МЗС на посаду Генсека НАТО називають міністра закордонних справ Данії Андерса Фог Расмуссена. За інформацією західних ЗМІ, кандидатуру глави датського МЗС домовилися підтримати Велика Британія, Франція і Німеччина.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 6428. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект