НОВИНИ

29.11.2004 | Німецький політолог застерігає від знищення "під шумок" документів Кучми
Джерело - Українська правда

Німецький експерт зі східноєвропейських питань Райнер Лінднер попереджує, що зараз в Україні можуть масово знищуватися важливі документи нинішньої влади, тобто фактично відбувається «утилізація ери Кучми».


На це звертається мало уваги, однак такі дії є дуже небезпечними, як показав, зокрема досвід Німеччини наприкінці минулого століття, підкреслює Лінднер у коментарі "Німецькій хвилі".


Політолог зауважив, що німецька позиція від початку протестів в Україні є однозначною і спрямована на підтримку демократичного руху. Однак, на його думку, Канцлер Німеччини Ґергард Шредер навряд чи може виступити посередником у врегулюванні політичної кризи в Україні.


«Роль Шредера як посередника в даний момент я собі уявити не можу. Адже федеральний канцлер з одного боку симпатизує демократичному руху в Україні, але з іншого він дуже тісно пов»язаний з Росією», сказав Лінднер.


Він наголосив, що важливим політичним сигналом на підтримку демократії в Україні є візити останніми днями до Києва впливових німецьких політиків.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект