НОВИНИ

12.03.2009 | Польща відзначатиме 10-річницю членства в НАТО
За матеріалами - УКРІНФОРМ "Україна-Євроатлантична інтеграція"

Протягом 12-13 березня Польща відзначатиме 10-річницю членства країни у Північноатлантичному альянсі, а також 60-річницю утворення організації. З цієї нагоди у Варшаві відбудеться ряд урочистих заходів за участю перших осіб держави та зарубіжних гостей. 

У рамках цієї події у Варшаві відбудеться I Трансатлантичний Форум, де польські та міжнародні експерти ділитимуться власними поглядами на майбутнє організації. Заплановані, зокрема, публічні дебати на тему "А що далі з НАТО?", а також конференція "НАТО виклики і завдання". Під час форуму також має відбутися відеоконференція з викладачами Національної академії державного управління при Президентові України (НАДУ) у Києві.


Очікується, що участь у форумі братимуть Генеральний секретар НАТО Яаап де Хооп Схеффер, заступник міністра оборони ФРН Крістіан Шмідт, директор трансатлантичного центру (GMF US) у Брюсселі Рональд Асмус.


Польща, а також дві інші країни регіону - Чехія та Угорщина - стали повноправними членами Альянсу 12 березня 1999 року. Символічне підписання протоколів про приєднання трьох країн Центрально-Східної Європи до НАТО відбулося в американському місті Індепенденс (штат Міссурі) у кабінеті екс-президента США Г.Трумена. Термін його президентства (1945-1953 рр.) співпав з утворенням НАТО - 4 квітня 1949 року.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект