НОВИНИ

12.03.2009 | Президент наступного тижня здійснить робочий візит до Брюсселя
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Президент України Віктор Ющенко здійснить 18-19 березня робочий візит до Брюсселя (Бельгія). Про це повідомив заступник глави Секретаріату Президента Андрій Гончарук, інформує президентска прес-служба.За його словами, планується, що в Брюсселі відбудеться зустріч В.Ющенка з головою Європейської комісії Жозе-Мануелем Баррозу, а також переговори з іншими керівниками Євросоюзу.


Під час перемовин сторони обговорять комплекс питань, пов'язаних з реалізацією євроінтеграційного курсу України та подальшої ефективної співпраці нашої держави з ЄС.


А.Гончарук відзначив, що особливу увагу буде приділено темі укладення Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. У цьому контексті А. Гончарук наголосив - плани України щодо інтеграції у європейські структури незмінні і залишаються серед основних пріоритетів зовнішньополітичної діяльності Президента. "Ми плануємо також окремо порушити комплекс питань, пов'язаних з проблематикою енергетичної безпеки", - сказав він, додавши, що йтиметься також про низку інших тем, у яких є взаємний інтерес України та ЄС.


Крім того, повідомив А.Гончарук, у Брюсселі Президент візьме участь у саміті Європейської народної партії.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект