НОВИНИ

11.03.2009 | ЄС підтримав сотні новаторських і креативних проектів
Джерело - Європейський простір

2-3 березня Європейська Комісія провела конференцію, що засвідчила як ЄС підтримує креативність та інновації через фінансування міжнародних проектів. У рамках конференції було проведено виставку результатів 20 визначних проектів з усієї Європи, які продемонстрували, що допомога Євросоюзу значно сприяє успіхові проектів.


 


Учасники конференції також обговорювали можливості подальшого розвитку проектів навіть після закінчення початкової фінансової підтримки – шляхом забезпечення більшої тривалості проектів або досягнення відчутних результатів.


Такими результатами можуть бути створення тривалого партнерства між організаціями з різних країн, публікація нових навчальних посібників, експертних досліджень або випуск DVD-дисків із художніми роботами.


Єврокомісія також запустить нову Інтернет-платформу – EVE (Espace Virtuel d’Echange – Віртуальний простір для обміну) – для легкого доступу до результатів і деталей численних проектів у сферах освіти, культури, молоді та громадянства, фінансованих ЄС.


У рамках конференції було проведено виставку результатів 20 визначних проектів з усієї Європи, які продемонстрували, що допомога Євросоюзу значно сприяє успіхові проектів.


Ці проекти були фінансовані численними програмами ЄС, серед яких – програми Comenius, Leonardo da Vinci, Erasmus і Grundtvig, «Молодь у дії», «Європа для громадян» і «Культура», а також програма Media, Шоста рамкова програма фінансування наукових досліджень і структурні фонди – головний інструмент ЄС у сфері регіональної політики.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект