НОВИНИ

11.03.2009 | Україна і НАТО проведуть штабні переговори
За матеріалами - УНІАН, Управління прес-служби Міноборони України

В Україну з візитом прибула делегація НАТО на чолі із заступником начальника Управління регіональної безпеки і співробітництва Міжнародного військового штабу НАТО бригадним генералом Павлом АДАМОМ.
11 березня, в рамках візиту відбудеться зустріч бригадного генерала П.АДАМА із заступником начальника Генерального штабу Збройних Сил України віце-адміралом Ігорем КНЯЗЕМ та проведення штабних переговорів між делегаціями Альянсу та Збройних Сил України.


В ході штабних переговорів сторони планують обговорити питання оновлення Концепції військового співробітництва Україна-НАТО, стан підготовки військових аспектів Річної національної програми Україна-НАТО, стан та перспективи опрацювання проекту Робочого плану Військового комітету Україна-НАТО на 2010-2011 роки.


Також делегації Альянсу та Збройних Сил України обговорять питання участі підрозділів ЗС України в операціях з підтримання миру під проводом НАТО, стан та перспективи залучення підрозділів ЗС України до Сил реагування Альянсу, участь підрозділів Збройних Сил України у заходах Концепції оперативних можливостей та багатонаціональних навчаннях.


Необхідно додати, що до складу делегації Збройних Сил України, яка братиме участь у штабних переговорах з делегацією НАТО, включено начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗС України віце-адмірала Ігоря КАБАНЕНКА та начальника Управління євроатлантичної інтеграції Генерального штабу ЗС України генерал-майора Бориса Кременецького, представників Головного управління оборонного планування та Головного фінансово-економічного управління Генерального штабу ЗС України, Командування Сухопутних військ ЗС України та Департаменту фінансів Міністерства оброни України.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 5248. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект