НОВИНИ

11.03.2009 | Німецька опозиція не допустила до голосування проект про ускладнення візового режиму
Джерело - УКРІНФОРМ

Плани німецького уряду щодо створення єдиної візової бази даних опинилися під питанням. Під тиском опозиції законопроект, який мав би бути схвалений на урядовому засіданні 11 березня, знятий з порядку денного. Про це журналістам у Берліні заявив депутат Бундестагу від СДПН Дітер Віфельшпютц.


На минулому тижні німецький уряд розпочав розгляд законопроекту про створення єдиної бази даних, в якій будуть зібрані відомості про власників та заявників віз, а також осіб, які запрошують. При цьому, якщо однією й тією ж особою чи організацією буде оформлено більше чотирьох запрошень за два роки, вони автоматично підпадатимуть під підозру.


Німецька опозиція у складі Вільної демократичної партії, "зелених" та "лівих" виступила категорично проти планів "великої коаліції" консерваторів та соціал-демократів, у результаті чого законопроект автоматично став непрохідним у Бундесраті (палата земель парламенту ФРН). На погляд опозиціонерів, такий закон робить потенційними злочинцями тисячі німецьких громадян, які запрошують осіб з третіх країн. Окрім того, до конфіденційної інформації отримали б доступ силові структури - від поліції до спецслужб.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект