НОВИНИ

11.03.2009 | Американський уряд має докорінно переглянути правила регулювання фінансової системи країни - глава ФРС США Бен Бернанке
Джерело - УКРІНФОРМ

Американський уряд має докорінно переглянути правила регулювання фінансової системи країни, аби запобігти глибоким кризовим явищам у майбутньому. На цьому наголосив глава ФРС США Бен Бернанке під час виступу у вашингтонській Раді з міжнародних відносин.


Бен Бернанке заявив, що без реформування системи контролю за функціонуванням фінансової системи в цілому, а не її окремих компонентів, американській економіці загрожуватиме серйозна небезпека. "Тверде ефективне регулювання та контроль діяльності банківських установ необхідні для зменшення системних ризиків, але самі вони цієї мети досягнути не зможуть", - зазначив глава Федеральної резервної системи США, що виконує у країні роль центробанку.


Він особливо наголосив на тому, що відновлення економічного зростання не почнеться, доки не стабілізується ситуація у банківському секторі країни. Разом з тим, Бен Бернанке пообіцяв, що уряд не дасть збанкрутіти найбільшим фінансовим установам країни.


Попри те, що економічна ситуація залишається надзвичайно складною, глава ФРС переконаний в існуванні можливостей побороти кризу до кінця року. Якщо адміністрація Барака Обами зможе досягти стабільної діяльності банків, то "існує реальний шанс, що рецесія завершиться в цьому році і 2010 рік стане періодом розвитку", - зазначив він.


Бен Бернанке наголосив також, що лідери "Двадцятки" розвинених країн під час наступного саміту мають обов'язково зосередитися на глобальних аспектах фінансової кризи. "Це значною мірою міжнародна проблема і потребує вона міжнародних рішень", - підсумував глава Федеральної резервної системи США.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 1974. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект