НОВИНИ

10.03.2009 | Міністр перевірить безпеку бундесверівців в Афганістані
За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля"

Першу зупинку міністр оборони Німеччини Франц-Йозеф Юнг зробить у місті Мазарі-Шарифі, де розташовано військовий табір з двома тисячами німецьких військовослужбовців. Юнг має намір оцінити рівень небезпеки для дислокованих в Афганістані німецьких солдатів, а також ознайомитися з тим, як відбувається співпраця між військовими та цивільними силами. Особливу увагу Юнг приділить навчанню, що проводиться у центрі з підготовки афганських поліцейських.Юнґ з бундесверівцями в Афганістані

У центрі уваги також Пакистан


Також однією з тем візиту німецького міністра стане залучення Пакистану до процесу стабілізації: «Пакистан є місцем для переховування талібів і для рекрутування нових потенційних терористів, яких потім відряджають до Афганістану. Тому ми повинні ефективніше працювати саме над безпекою кордонів, зокрема з Пакистаном», - наголосив Юнг.


Наступними місцями зупинки глави військового відомства ФРН стануть міста Файзабад і Кундуз. Напередодні Юнг провів також переговори в Узбекистані – стратегічно важливій країні для постачання бундесверівців в Афганістані. Нині тут дислоковано 3 800 німецьких військовослужбовців Це третій за величиною іноземний контингент після американського та британського.


Американські урядовці зачастили до Брюсселю


Тим часом про Афганістан нині говоритиме також американський віце-президент Джо Байден, який відвідає штаб-квартиру НАТО в Брюсселі. Вашингтон хоче домовитися про нову стратегію в Афганістані ще до ювілейного саміту НАТО, що відбудеться на початку квітня. Американці готові надіслати в цю країну додаткових 17 тисяч солдатів. «Від того, як виглядатиме наша нова стратегія, справді багато що залежить. Ми всі маємо нести за неї відповідальність», - наголосив Байден.


З моменту приходу Обами до влади США всіляко намагаються підкреслити важливість трансатлантичної співпраці. Буквально кілька днів тому, минулого четверга, до Брюсселю приїздила Держсекретар Хіларі Клінтон, яка взяла участь у зустрічі міністрів закордонних справ НАТО.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект