НОВИНИ

10.03.2009 | Регуляторні бар`єри заважають розвитку Інтернет-торгівлі в ЄС
Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

Єврокомісія відзначає, що регуляторні бар’єри стримуть розвиток Інтернет-торгівлі.


Про це йдеться у доповіді, представленій комісаром ЄС з питань захисту прав споживачів Мелєною Кунєвою 5 березня.


Згідно з результатами проведених Комісією досліджень, з 2006 по 2008 роки частка громадян ЄС, які хоча б один предмет придбали за допомогою Інтернету зросла з 27% до 33%. В окремих країнах, таких як Великобританія, Франція та Німеччина, частка людей, що купували товари через Інтернет в 2008 році перевищила 50%. При цьому, в північноєвропейських країнах, таких як Данія, Швеція, Норвегія, Фінляндія та Ісландія частка людей, що здійснювали покупки товарів через Інтернет становила 91% в 2008 році.


Водночас, відзначає Єврокомісія, існують певні бар’єри, що стримують розвиток Інтернет-торгівлі. Частиною розвиток Інтернет-торгівлі стримується географічною сегментацією, коли торговці з окремих країн чи регіонів відмовляють у продажу товарів клієнтам з інших регіонів чи країн. Крім того, негативний вплив на розвиток Інтернет-торгівлі має і лінгвістичний бар’єр, хоча на сьогодні, за даними Єврокомісії, 60% торговців в Інтернеті вже пропонують послуги більше, ніж однією мовою.


Водночас, стримують розвиток Інтернет-торгівлі і регуляторні бар’єри, а саме різні законодавства про захист прав споживачів, правила сплати ПДВ, законодавство про захист прав інтелектуальної власності тощо.


До вересня цього року комісар ЄС з питань захисту прав споживачів М.Кунєва планує детально вивчити існуючі бар’єри на ринку з тим, щоб запропонувати законодавчі пропозиції для їх зменшення.

| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 5386. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект