НОВИНИ

10.03.2009 | Відмова США від ПРО у Східній Європі не була б дружнім жестом - президент Польщі
Джерело - УКРІНФОРМ

Відмова Вашингтона від створення елементів ПРО у Польщі та Чехії не була би дружнім жестом. Про це в інтерв'ю польському телеканалу tvn24 заявив президент РП Лех Качиньський."Угоду підписано, і думаю, що незалежно від того, яка адміністрація перебуває при владі у США, угоди будуть реалізовуватися", - висловив сподівання глава польської держави. Однак, він не виключив можливості відмови Вашингтона від створення ПРО в Європі у результаті американсько-російських домовленостей.


На думку президента РП, протиракетна оборона є важливою для країни не стільки з безпекових міркувань, скільки з політичних. "Це союзницька угода", - наголосив Л.Качиньський.


Польський лідер зазначив, що у випадку відмови Вашингтона від ПРО, "виникне запитання, чи жертвою таких домовленостей повинен бути лояльний для США союзник, як Польща?". Він також повідомив, що очікує від польського уряду чіткої позиції, яка не передбачатиме відмови від розміщення у країні елементів американської ПРО.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7445. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект