НОВИНИ

09.03.2009 | Європейський аудит виявив недоліки у реалізації програм ЄС з питань свобод, безпеки та права в Білорусі, Молдові та в Україні
Джерело - УКРІНФОРМ "Україна-Євроінтеграція"

Рада міністрів ЄС з питань внутрішнього ринку, промисловості та досліджень ухвалила спеціальну доповідь Суду аудіторів (Court of Auditors) щодо ефективності заходів підтримки з боку Євросоюзу у питаннях свобод, безпеки та права, яка надається Білорусі, Молдові та Україні.


Згадана доповідь має на меті дослідити ефективність підтримки ЄС на адресу згаданих країн у таких важливих сферах, як прикордонний контроль, міграція та надання притулку, боротьба з організованою злочинністю та вдосконалення систем управління.


Рада міністрів ЄС відзначила, що аудиторська перевірка охопила 40 контрактів, які були реалізовані в період 2000-2005 років на загальну суму в 99,3 млн євро. В цілому за цей період ЄС реалізував 89 проектів у згаданих сферах в Білорусі, Молдові та Україні на загальну суму 165,7 млн євро. Перевірка довела, що більшість з цих проектів мали "задовільні" результати, особливо в питаннях, повязаних із прикордонним контролем. В той же час, "слабкий" прогрес було досягнуто у сферах міграції та притулку, де процеси розвивалися повільніше, ніж очікувалося. Це стосується також програм боротьби з організованою злочинністю та з впровадження правової реформи.


Рада міністрів ЄС наголосила на важливості продовження такої роботи, а також на необхідності тіснішої координації зусиль між європейськими фінансовими інституціями та донорами, залученими до реалізації проектів з питань свобод, безпеки і права у Білорусі, Молдові та Україні.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 9863. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект