НОВИНИ

09.03.2009 | Барак Обама відвідає невдовзі Туреччину - Держсекретар США
Джерело - УКРІНФОРМ

Президент США Барак Обама відвідає Туреччину "через місяць або близько того". Точну дату буде названо невдовзі. Про це заявила держсекретар США Хілларі Клінтон на спільній прес-конференції в Анкарі після переговорів із міністром закордонних справ країни Алі Бабаджаном.


Передбачається, що Обама відвідає Туреччину і кілька європейських столиць після зустрічі G20 у Лондоні на початку квітня. Майбутня поїздка президента США розглядається як знак прагнення Вашингтона до нового зближення як із офіційною Анкарою, так і з турецьким суспільством. Оскільки останнім часом у Туреччині, як і всюди в ісламському світі, посилилися антиамериканські настрої у зв'язку з війною в Іраку.


Як стверджують місцеві аналітики, Туреччина чекає, що Америка більш активно підтримає її прагнення вступити до ЄС, а також, що Обама не вживатиме слово "геноцид" у промові, яку він, як очікується, виголосить у квітні в зв'язку з 95-річчям початку масових вбивств вірмен у Османській імперії. Туреччина є ключовим союзником Америки з 1950-х років.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 514. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект