НОВИНИ

09.03.2009 | Україна-НАТО: 'параграф' замість членства
За матеріалами - Української служби ВВС

Виконувач обов'язків міністра закордонних справ Володимир Хандогій заявив, що Київ не змінив свого курсу на інтеграцію до НАТО.Промовляючи на засіданні комісії Україна-НАТО в Брюсселі, пан Хандогій заявив, що Київ цього року буде зосереджуватися на запровадженні програми Хартії з особливого партнерства, посилюючи інформаційний офіс НАТО в Києві та виконуючи реформи в обороні, безпеці та інших галузях.


Раніше Україна сподівалася, що в квітні на ювілейному самміті НАТО в Бухаресті, буде розглядатися питання про її членство в Альянсі.


Тепер, за словами пана Хандогія, вона сподівається на «параграф» в комюніке.


Раніше прем'єр-міністр Юлія Тимошенко сказала в інтерв’ю французькій газеті "La Croix" про перешкоди, які стоять на шляху членства України до НАТО.


За словами пані Тимошенко, Україна не може залишитися за межами великих систем безпеки. Проте, вона згадала про відсутність єдності українців у питанні приєднання до Альянсу та відсутність єдності серед європейських країн щодо вступу України.


За її словами, необхідно провести роботу для того, щоб переконати власних громадян у необхідності вступу до НАТО, а також проводити діалог з Німеччиною та Францією з цього питання.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 8978. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект