НОВИНИ

05.03.2009 | Прем'єр-міністр Великої Британії Гордон Браун закликав США об'єднати зусилля у боротьбі зі світовою фінансовою кризою
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Щоб вижити за складних умов, коли лютує "економічний ураган", міжнародній спільноті слід об'єднати свої зусилля. На цьому наголосив Прем'єр-міністр Великої Британії Гордон Браун під час виступу на спільному засіданні обох палат американського Конгресу.


 


 


Британський Прем'єр-міністр закликав "страхові перед майбутнім" протиставити "віру в завтрашній день" і озброїтися оптимізмом. На його глибоке переконання, найкращим шляхом подолання рецесійних явищ та запобігання справжньої катастрофи є узгоджені кроки щодо стимулювання світової економіки й вироблення глобальних правил та стандартів для банківської системи. США та Великобританія мають докласти максимум зусиль для того, аби допомогти країнам, що розвиваються, відновити їх банківські системи.


Гордон Браун закликав американських законодавців з більшою довірою ставитися до вільного ринку і не піддаватися спокусі вжити протекціоністських заходів. Уроки історії свідчать про те, що такими кроками неможливо захистити внутрішню економіку, наголосив британський Прем'єр-міністр. Він підкреслив, що наслідки непродуманих рішень відчує на собі кожен учасник міжнародного ринку. "Сьогодні фінансові інститути настільки взаємопов'язані, що поганий банк, де б він не знаходився, становить загрозу хорошим банкав повсюди", наголосив Гордон Браун.


Прем'єр-міністр Великої Британії підкреслив, що за президентства Барака Обами США мають унікальну нагоду побудувати якісно нові відносини з об'єднаною Європою, яка готова бути партнером у вирішенні глобальних проблем. "Дозвольте мені говорити прямо. Зараз в Європі - найбільш проамериканське керівництво, аніж коли б то не було раніше. Це керівництво прагне до тіснішої співпраці між собою, аби тісніше співпрацювати з вами. Не існує старої Європи чи нової Європи. Є лише Європа, що вважає себе другом США", - заявив Гордон Браун.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект