НОВИНИ

05.03.2009 | Володимир Литвин обговорив з Послом США широке коло питань політичного, економічного та суспільного становища в Україні
Джерело - УКРІНФОРМ

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин прийняв Надзвичайного і Повноважного Посла США в Україні Уільяма Тейлора на його прохання.Під час зустрічі обговорювалося широке коло нагальних питань сучасного політичного, економічного та суспільного становища в Україні та діяльності Верховної Ради України в рамках антикризових заходів. Співрозмовники приділили значну увагу проблемі активізації співробітництва України з міжнародними фінансовими інституціями в умовах триваючої глобальної економічної та фінансової кризи. Обговорювалися також заходи, зокрема, законодавчого характеру, які б сприяли утриманню та підвищенню інвестиційної привабливості української економіки для міжнародного, в тому числі й американського, капіталу.


Голова Верховної Ради України та Посол США проаналізували стан міжпарламентських зв`язків наших країн та погодилися з необхідністю їх подальшої активізації.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект